Debiocid Forte 1Л Збільшити для перегляду

Debiocid Forte 1Л

Новий товар

290,00 грн.

Найменша кількість товару для замовлення є 15

Інформація

DebiocidForte

КОНЦЕНТРОВАНИЙ  ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ТА МИЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПОВЕРХОНЬ ТА

ПІДЛОГ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Дебіоцид форте цінується завдяки своїм активним інгредієнтам, які мають надійну ефективність навіть у найнижчих концентраціях, приємному аромату та хорошій сумісності з твердими речовинами. цей миючий засіб ідеальним дезінфікуючим засобом для харчової промисловості.

Сфера використання:поверхні медичних виробів та медичного обладнання (операційні столи, каркаси ліжок, тумбочки, ванні кімнати тощо). Усі функціональні сфери лікарень, лікарів, стоматологічних практик та незначних галузей медицини, а також харчова та фармацевтична промисловість.

 Склад:кожні 100г. розчину містять: бензалконію хлорид 13,2 г, дидецилдиметил амонію хлорид 6 г, мурашина кислота 4,5 г, допоміжні речовини, інгібітори корозії, ПАР, очищена вода.

Спектр ефективності: бактерицидний, дріжджовий фунгіцид, протигрибковий, противірусний (HIV, HBV, HCV), обмежений віруцидний (інактивація вірусів, що обволікаються), Вакцина вірус, (BVDV)вірус бичачої діареї.

Спосіб застосування:перед дезінфекцією необхідно видалити виділення та кров з поверхонь. Концентрат розчиняють у воді відповідно до зазначеної концентрації, а потім розчин розподіляють вологою серветкою або у вигляді спрею на поверхні. Переконайтесь, що поверхня повністю мокра і знаходиться в контакті з речовиною відповідно до часу в рекомендаціях щодо використання. Використовуйте серветки з приготованим розчином для зволоження поверхонь за допомогою механічного витирання та тертя.

Рекомендації щодо використання: для дезінфекції поверхонь в чистому стані береться з розчину (1%) = 10мл і додається в 990 мл води, час витримки 15 хвилин. Для брудних поверхонь береться з розчину (2%) 20мл і додається в 980мл води, період впливу 15 хвилин (або 20-30 хвилин залежно від ступеня забруднення.)

Попередження:дезінфікуючий засіб не слід змішувати з миючими засобами, не використовуйте гарячу воду з концентрованим розчином.

Зберігається при температурі від 5 °Cдо 30°C, під час приготування розчину рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

30 інших товарів в цій категорії: