Serproxy. I.S 1Л Збільшити для перегляду

Serproxy. I.S 1Л

Новий товар

295,00 грн.

Найменша кількість товару для замовлення є 15

Інформація


SERPROXY.I.S

Висококонцентроване дезінфікуючий засіб для поверхонь, підлог і інструментів хірургів на основі активного кисню з сріблом. (КРІМ БІНОКЛІВ)

CerproxyS.I.:це висококонцентрований дезінфікуючий засіб для дезінфекції та стерилізації забруднених поверхонь без токсичних залишків завдяки своїм активним інгредієнтам, які діють як сильний окислювач, створюючи кисле середовище, що звільняє активність перекису водню та іонів срібла.

Сфера використання: Для дезінфекції поверхонь, твердих меблів, обладнання, перукарських інструментів, косметики, транспортних засобів та машин швидкої допомоги протиранням або розпиленням. Дезінфікуйте лабораторне та медичне обладнання для догляду за пацієнтами зрошенням або зануренням. Стерилізація хірургічних та стоматологічних інструментів від причин інфекції, вірусів, бактерій та грибків (кандидоз, дерматофітоз) та причин серйозних інфекцій, таких як чума, холера, туляремія та сибірська виразка.

Склад:50% перекис водню, 0,05% срібло, допоміжні речовини.

Спектр ефективності:усуває бактерії, дріжджі, віруси, грибки, спори бактерій та мікроби.

Спосіб застосування:поверхня приміщення, тверді меблі, операційні столи, поверхні обладнання, машини швидкої допомоги та транспортні засоби, споживаючи (2%)=20мл концентрованого розчину та додаючи 980мл води. Період впливу становить 90хвилин. Спосіб зрошення або вологого витирання ( ретельне  очищення + (6%)=60мл - 940 мл води (сильне забруднення) 60 хвилин. У дозі 250 мл/м  Будівля провітрюється принаймні годину після процесу дезінфекції. Лабораторні інструменти, хірургічні інструменти та стоматологічні інструменти - беруть (6%)=60мл розчину і додають до 940мл води. Час впливу 60 хвилин зануренням або замочуванням. (8%)=80 мл - 920 мл води протягом 60 хвилин впливу (сильне забруднення), Потім стерилізовані інструменти промивають у проточній воді протягом 5 хвилин.Робочі розчини готують у спеціальних стаціонарних ємностях з поліпропілену або скла, в добре провітрюваному приміщенні. Робочий розчин можна зберігати протягом чотирьох днів, а потім змінити.

Попередження:Рекомендується дотримуватися техніки безпеки, використовувати захисні окуляри, неопренові  рукавички та гумові чоботи.

Зберігайте виріб при температурі від 5 °Cдо 30°C , подалі від сонячного світла або джерел полум'я.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

30 інших товарів в цій категорії: