Glumari 5Л Збільшити для перегляду

Glumari 5Л

Новий товар

1 650,00 грн.

Найменша кількість товару для замовлення є 4

Інформація


GLUMARI

АНТИСЕПТИЧНИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУМЕНТІВ, ОБЛАДНАННЯ, ПОВЕРХОНЬ ТА ГНУЧКИХ ЕНДОСКОПІВ

концентрований розчин, який має здатність очищати та дезінфікувати всі поверхні всіх видів, а також видаляє неприємні запахи в дуже низьких концентраціях.

Сфера  використання:‏для проведення поточної, заключної та профілактичної дезінфекції, генеральних прибирань, очищення та стерилізаціі інструментіа ,  та всіх типах поверхонь (будівлі, машини швидкої допомоги, медичне обладнання) та сумісний з поверхнями хірургічних інструментів, стоматологічних інструментів, гнучкими  ендоскопами, лабораторними посуду , оббивкою та текстилем.

Склад: кожні 100г. містять: глютарал 9,5 г, гліоксаль 7,5 г, дидецилдиметил амоній хлорид 9,6 г, інгібітори корозії, ПАР, стабілізатори, ароматичні речовини, вода.

Спектр ефективності: використовується для знищення всіх патогенних мікроорганізмів від різних бактеріальних(туберкульозу) та вірусних інфекцій, включаючи ВІЛ, віруси гепатиту В та С, ротавірус, норовірус та грибки .

  • З'єднання не містить фенолу, формальдегіду або окислювачів і має хороші миючі властивості.

Спосіб дозування: концентрований розчин додають у дезінфекційну ємність після заповнення водопровідною водою відповідно до таких концентрацій:

  1.      Дезінфекція поверхні: візьміть 1% (10 мл) концентрованого розчину, додайте 990 мл води, обробляйте протягом 30 хвилин; Або 2% (20 мл) концентрованого розчину і додати 980 мл води протягом 15 хвилин(сильне забруднення), повне змочування поверхні або вологе прибирання.     
  2.      Дезінфекція всіх видів інструментів та приладів, 1% розчин (10 мл) плюс 990 мл води протягом години контакту та витримки зануренням;      
  3.      Від вірусів: 1,5% (15 мл) додається до 985 мл води, час занурення 30 хвилин, и також для біноклів та гнучких інструментів: або 2,0% (20мл) додайте 980мл води. Обробляти протягом 15-хвилинного періоду занурення;
  4.      Оббивка та текстиль: 0,25% (2,5мл) Додайте 997,5мл чистої води, використовується для протирання та вологого прибирання протяго 4 годин.

 

ОБЕРЕЖНО: Промийте обладнання під проточною водою після дезінфекції. Не додавайте миючі засоби у виріб, оскільки це знизить ефективність. Робочий розчин можна зберігати протягом 14 днів, якщо він добре зберігається і не містить органічних відходів.

 Робочий розчин слід готувати в добре провітрюваному приміщенні, подалі від джерел сильного тепла та полум'я.

 Уникайте вдихання та ковтання, оскільки це може спричинити подразнення шкіри, подразнення очей. Захисний одяг слід носити з неопреновими рукавичками, окулярами та гумовим взуттям.

Зберігання:Зберігати в прохолодному темному місці при температурі від 5 °Cдо 30°C, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

30 інших товарів в цій категорії: