Vero Zet. S 5Л Збільшити для перегляду

Vero Zet. S 5Л

Новий товар

1 800,00 грн.

Найменша кількість товару для замовлення є 4

Інформація

VeroZet.S

ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ТА МИЮЧИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПОВЕРХОНЬ ТА

ПІДЛОГИ (АЛЬДЕГІДНИЙ)

 

Стерилізація та очищення. Дезінфікуючий засіб використовується для знезараження речей та місця знаходження хворого, використовується для обробки предметів, таких як медичне обладнання, прилади, операційні столи та рами ліжок, крім того, це дуже зручний та високоефективний спосіб дезінфекції та очищення підлоги, стін та меблів від вірусів та мікробів, які розмножуються в пилу.

Склад:1000г. продукту містить: дидецин амонію хлорид: 78г., диметилбензал конію хлорид:170,6г., глутаральдегід: 107,25 г., (ПАР) ароматичні добавки, допоміжні речовини, дистильована вода.

Спектр ефективності:Вірозет має подвійну дію та високу дезінфікуючу здатність, поєднуючи похідні четвертинного амонію з альдегідними компонентами, що обмежують бактеріальну активність. Таким чином, Вірозет є активним  проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, туберкульозу, грибків, мікробів, ВІЛ, гепатиту( С, В ), ротавірусу та норовірусу.

* Вірозет розчин безпечний та нетоксичний при використанні та не має негативних побічних ефектів (свербіж, подразнення, висип) при використанні у рекомендованих концентраціях. Продукт біологічно розкладається, екологічно чистий і має тривалий ефект

Спосіб застосування: Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів з певною концентрацією відповідно до діючих норм. Розчини дозволяються при вологому протиранні або обприскуванні.

Дезінфекція поверхні: Для незабруднених поверхонь візьміть 0,5%(5мл) концентрованого розчину і розчиніть його у воді(995мл). Час впливу на поверхні 30 хвилин. Якщо поверхні дуже забруднені, візьміть 1%(10мл) концентрованого розчину і розчиніть його у воді(990мл). Період впливу 60 хвилин. Забезпечує 7-денну активність за умов збереження чистоти поверхні.

Особливі вимоги: Не використовувати з милом та миючими засобами, тому що засіб втрачає свою ефективність.

Запобіжні заходи: Дотримуйтесь правил особистої гігієни та уникайте контакту з очима та шкірою. Рекомендується захищати руки гумовими рукавичками, очі - окулярами та органи дихання за допомогою респіратора. Уникайте контакту з легкозаймистими матеріалами.

Умови зберігання:Виріб слід зберігати в темному, сухому та добре провітрюваному місці, подалі від сонячного світла та джерел полум'я при температурі від 5 °Cдо 30°C

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

30 інших товарів в цій категорії: