Антисептик для рук Alco Zet Збільшити для перегляду

Антисептик для рук Alcogel 1Л з дозатором

Новий товар

150,00 грн.

Найменша кількість товару для замовлення є 15

Інформація

ALCOGEL

АНТИСЕПТИЧНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ РУК

Призначення: підтримувати стерильність та дезінфекцію рук, а також уникати передачі патогенних мікроорганізмів у всіх життєво важливих сферах повсякденного життя.

Застосування:медицина та установи, що працюють у різних видах діяльності, будинки для людей похилого віку, лабораторії харчової промисловості, транспорт та повсякденне життя, спортивні комплекси, перукарні та масажні кабінети.

Склад:70% етиловий спирт, функціональні добавки для догляду за шкірою, ароматична речовина, загусник, допоміжні речовини, вода.

Спектр ефективності: ефективний проти бактерій (туберкульозу) та багатьох вірусів, включаючи грип А, гепатити (В ; С), респіраторний синдром, ротавірус, норовірус та грибки. Має тривалий антимікробний ефект, який триває щонайменше 3 години. Не викликає алергії та подразнення шкіри, оскільки містить зволожуючі речовини та відбиває УФ-промені навіть при тривалому використанні.

Спосіб застосування: Для здорових рук візьміть 3 мл продукту на долоню і втирайте засіб у руки протягом 30 секунд, поки він повністю не висохне. Для хірургічної обробки рук візьміть 10 мл розчину і потріть руки протягом 1,5 хвилин або поки руки не висохнуть. Не потрібно витирати або мити руки. Уникайте контакту з очима, уникайте ковтання.

Умови зберігання: Зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

30 інших товарів в цій категорії: