Vero Zet. V 1Л Увеличить

Vero Zet. V 1Л

Новый товар

365,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

VeroZet.V.

ВЕТЕРИНАРНИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ  (Альдегідний)

ЗАСІБ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ, ОСОБЛИВО ЕФЕКТИВНИЙ ДЛЯ ПОВЕРХОНЬ

Стерилізація та очищення. Ветеринарний альдегідний дезінфікуючий засіб.

Дезінфекція поверхонь для:молочних ферм (кіоски, обладнання, інвентар). Свинарство (клітки, ящики, обладнання, інвентар). племінних коней (кіоски, інвентар). Птахівництво (клітки, інкубатори, обладнання, інвентар). Стіни, підлога, годівниці, поїлки, холодильники тощо. Виробництво кормів (виробничі потужності, складські приміщення, обладнання). Транспорт (вантажівки для перевезення худоби та інші типи транспортних засобів).

Склад:Кожні 1000г  продукту містять: дидецилдиметиламонію хлорид: 78г., алкілдиметилбензиламоній хлорид: 176 г, глутаральдегід: 107 г, (ПАР) ароматичні добавки, допоміжні речовини, дистильована вода.

Спекир ефективності:засіб має подвійну дію та високу дезінфікуючу здатність і впливає на широкий спектр бактерій та грибів, поєднуючи похідні четвертинного амонію з альдегідними компонентами, які обмежують бактеріальну активність. Отже, Вірозет є ефективним засобом проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, туберкульозу, грибків, мікробів, паразитів (кокцидіоз), вірусів хвороби Ньюкасла (чума птахів), ящуру, ВІЛ та гепатиту (С;В), обмежений віруцидний (інактивація вірусів, що обволікаються).

 Вірозет також безпечний та нетоксичний при використанні, не має негативних побічних ефектів (свербіж, подразнення, висип) при використанні у рекомендованих концентраціях.

Спосіб застосування:Для примусової та профілактичної дезінфекціїзастосовується у вигляді водних робочих розчинів з повною концентрацією , протирання, обприскування, промивання та замочування.

Тваринництво, птахівництво (стіни, підлоги, клітки, обладнання, інвентар), транспорт, бійня тощо.

-берется 1л концентрованого засобу розчиняється в 400 літрах води(250мл/100л). ---Сильне забруднення: 1л концентрований розчин розчиняють у 200л води(500мл/100л).

-Розчин розпилюють на попередньо очищені поверхні в дозі 200 мл /м2 залишають на 1 годину, після того  тварин можна повернути в дезінфіковані місця.

-Дезінфекція взуття, копит тварин, коліс транспортних засобів та пластмасових килимків. Робочий розчин змінюють кожні чотири дні при дезінфекції на 1%

 За умов збереження чистоти активно діє протягом 7 днів.

Запобіжні заходи: Дотримуйтесь правил особистої гігієни та уникайте контакту з очима та шкірою.

Рекомендується захищати руки гумовими рукавичками, очі - захисними окулярами та органи дихання за допомогою респіратора. Уникайте контакту з легкозаймистими матеріалами.

 Зберігайте розчин у місці, захищеному від прямих сонячних променів та високої вологості, при температурі від 5 °Cдо 30°C.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

В этой категории 30 товаров: