Антисептик для рук Propa Hands 5Л Увеличить

Антисептик для рук Propa Hands 5Л

Новый товар

685,00 грн.

Минимальный заказ для товара 4

Описание

Propahands

АНТИСЕПТИК ДЛЯ ОБРОБКИ РУК ХІРУРГІВ ТА МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ

Антисептик для обробки рук. Зволожуючий та пом'якшувальний засіб для шкіри.

Сфера використання:для використання в хірургічних відділеннях, у пологових будинках, лікарнях, станціях переливання крові, аналітичних лабораторіях, промислових підприємствах, установах соціального захисту, салонах краси, перукарнях, салонах масажу, в транспорті, фармацевтичних компаніях, розважальних комплексах, оздоровчих та діагностичних лабораторіях.

Склад: активні інгредієнти - хлоргексидин глюконат, ізопропіловий спирт (пропанол-2) 70%, ароматичні речовини,  допоміжні речовини, дистильована вода.

Ефективний діапазон:Діє на: бактерії (мікобактерії, турберкульоз,  патогени,  грамнегативні  та грампозитивні бактерії, віруси (аденовірус, ВІЛ, грип, парагрип, венозний гепатит, пташиний грип (H5N1), ротавірус, кандида). вірусів гепатиту (B, C).

Застосування для лікування: гігієнічна та хірургічна обробка рук, в стоматології, польова ін'єкційна терапія, обробка шкіри ніг для запобігання грибковим інфекціям, лікування рук медсестер, акушерки та інших учасників операцій та пологів.

Спосіб застосування:для здорових рук візьміть дозу 3мл  на долоню  і  розтирайте  її  руками  протягом  30 секунд, поки засіб повністю не висохне. Для хірургічної обробки  рук  візьміть  10мл  розчину  і  потріть  руки протягом 1,5 хвилини або поки руки не висохнуть. Не потрібно  витирати  або  мити  руки.  Тримайте  шкіру вологою  протягом  1,5  хвилини перед  ін'єкцією  та проколами.

Уникайте потрапляння: розчину на відкриті рани або слизові оболонки, контакту з очима, ковтання засобу.

Зберігання:горючий спиртовий розчин слід зберігати в прохолодному місці, подалі від тепла та сонячного світла, зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, подалі від джерел полум'я та тепла, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

В этой категории 30 товаров: