Антисептик для рук Zeta Hands 1Л з розпилювачем

Новый товар

155,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

Zetahands

Антисептик для гігієнічної обробки рук медичного персоналу

Зволожуючі та пом'якшувальні засоби для шкіри.

Сфери використання: руки лікарів, медичного персоналу та працівників установ у різних повсякденних діях, школах, харчовій промисловості, транспорті та повсякденному житті, для запобігання розповсюдженню інфекції від вірусних збудників, що передаються при ручному контакті.

Склад: (етиловий спирт 30%, ізопропіловий спирт 40%), хлоргексидин глюконат, зволожуючі речовини для шкіри, ароматичні речовини, інші допоміжні речовини, вода.

Спектр ефективності: крім бактерицидної активності, антимікробна дія, активний проти вірусів гепатиту В і С, туберкульозу та коронавірусу. Ефективний проти бактерій (включаючи мікробактерії туберкульоз), норовірусів, ротавірусів, поліомієліту, аденовірусу, вірусу грипу та грибків. Має тривалий ефект не менше 3 годин. Не викликає алергії або подразнення шкіри навіть при тривалому застосуванні, оскільки містить зволожуючі речовини.

Спосіб застосування: Для здорових рук візьміть дозу 3 мл на долоню і розтирайте її руками протягом 30 секунд, поки засіб повністю не висохне, хірургічна обробка рук - близько 10мл розчину нанести на шкіру рук та втирати протягом 1,5 хвилини, або поки розчин не висохне. Мити або витирати руки після обробки не треба.

Уникайте прийому всередину! Уникайте контакту з очима.

Зберігання:Горючий спиртовий розчин слід зберігати в прохолодному місці, подалі від тепла та сонячного світла. Зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, подалі від джерел вогню та тепла у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення

В этой категории 30 товаров: