Serproxy. V 1Л Увеличить

Serproxy. V 1Л

Новый товар

277,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание


SERPROXY.V

Висококонцентрований дезінфікуючий засіб для ветеринарного використання на поверхнях, підлогах , ветеринарних лікарських інструментів та дезінфекція водопровідних мереж. Видалення біопівки .

Серпроксі - це дезінфікуючий засіб, який не призначений для безпосереднього нанесення на  людей або  тварин;

Сфера використання:Серпроксі використовується для профілактичної та примусової дезінфекції стійл для великої рогатої худоби, свиней, тварин, пташників, інкубаторів, технологічного обладнання, місць виробництва та зберігання кормів, технологічних виробничих об'єктів  м'ясопереробної промисловості, продуктів забою, молочних заводів, контейнерів для зберігання кормів і продуктів тваринництва, залізничних вагонів, що використовуються для перевезення тварин і місць розташування тварин. Серпроксі використовується для дезінфекції лабораторного обладнання та посуду в приміщеннях для тварин, клітинах, вуликах, будках, зоопарках і дезінфекції систем водопостачання та питної води для тварин. У робочому розчині використовується розпилювач низького тиску для профілактичної та примусової дезінфекції при бактеріальних інфекціях (крім туберкульозу), а також вірусних і грибкових збудників.

Cклад: пероксид водню 50%, срібло 0,05%, допоміжні речовини.

Спектр ефективності: діє як сильний окислювач, створюючи кисле середовище, яке виділяє активність пероксиду водню в сріблі, яке працює на знищення мікробів, грибків, дріжджів та бактерій, включаючи грампозитивні та грамнегативні мікроби та віруси, в тому числі ті, що викликають африканську чуму свиней та хвороба Ньюкасла..

*ефективний  в  жорсткій  воді  в  присутності  органічних забруднювачів,  що  не  роблять  негативного  впливу  на  оброблені поверхневі матеріали.

Спосіб застосування:

Для тваринництва, розплідників, будівель і споруд для обробки і зберігання продуктів; використовується на поверхнях, які очищаються за допомогою розпилювача з  дозою 150мл/м2 в співвідношенні розчину: (2%)=2 л/100л води. Тривалість дії становить 60 хвилин, потім тварин знову вводять в приміщення після вентиляції приміщення або після висихання відкритих поверхонь (низьке забруднення-ретельне очищення.

  • Дезінфекція інструментів, інвентарю та посуду методом занурення або розпилювачем в дозі 150 мл/м2, співвідношення розчину (2%)=2л/100л води, час занурення 3 години. Дезінфекція систем водопостачання: виконується шляхом заповнення водопровідної мережі і її резервуара шляхом додавання робочого розчину в співвідношенні (0.1%) = 1л/1000л, а потім промивання чистою водою після спорожнення мережі водою, змішаною з робочим розчином.
  • Дезінфекція взуття, копит тварин, коліс транспортних засобів та пластмасових килимків. Робочий розчин змінюють кожні чотири дні при дезінфекції на 4%.
  •  Що стосується обробки питної води для тварин, він повинен бути в межах 50-100 мл/м3.
  • Для видалення неприємних запахів сараї та стайні(сечовипускання тварин) застосовується у дозі 4%/25л води

Запобіжні заходи: Дотримуйтесь правил особистої гігієни та уникайте контакту з очима та шкірою.

Рекомендується захищати руки гумовими рукавичками, очі - захисними окулярами та органи дихання за допомогою респіратора. Уникайте контакту з легкозаймистими матеріалами, захищених від вологи або при температурі від 5 °до 30°C. Промити водою обладнання, яке використовується при дезінфекції. Уникайте контакту з легкозаймистими речовинами. Проконсультуйтеся зі своїм ветеринаром.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Serproxy. V 1Л

Serproxy. V 1Л

В этой категории 30 товаров: