Zeta Surf G 5Л Увеличить

Zeta Surf G 5Л

Новый товар

945,00 грн.

Минимальный заказ для товара 4

Описание

ZetaSurfG.

ГОТОВИЙ СПИРТОВИЙ РОЗЧИН ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ПОВЕРХОНЬ

ТА МЕДИЧНИХ  ІНСТРУМЕНТІВ ЗА ДУЖЕ КОРОТКИЙ ЧАС КОНТАКТУ

Це швидкий розчин на спиртовій основі для дезінфекції та очищення поверхонь з коротким часом контакту та широкою ефективністю, оскільки не містить формальдегіду та фенолів.

Сфера використання: використовується для дезінфекції медичних виробів та медичного обладнання за одну хвилину у всіх важливих функціональних зонах, таких як операційні, ICUS та машини швидкої допомоги. Застосовується для дезінфекції інструментів хірурга, мобільного обладнання тощо. Він також підходить для дезінфекції в стоматологічних практиках, вторинній медицині, а також у фармацевтичній та косметичній промисловості, у лабораторіях.

Склад: 25% етиловий спирт, 35% пропіловий спирт, 0,05% глутаралдигід, 0,025% дидецилдиметиламонію хлорид, ароматична речовина, допоміжні речовини, дистильована вода.

Спектор ефективності :  високоефективний, оскільки є бактерицидним, дріжджовим фунгіцидом та знищує віруси (HIV, HBV, HCV), бореться з поліовірусом, аденовірусом, ротавірусом, вакцинним вірусом та має фунгіцидну дію. (M.niger, M. avium, M. terrae).

  • Засіб не є агресивним для чутливих матеріалів (не залишається на поверхні, не призводить до корозії, окислення).

Спосіб застосування: Його не слід застосовувати для дезінфекції великих поверхонь (небезпека вибуху!), максимум 50мл/м2. Готовий  до  використання  для  обприскування  та протирання.  Переконайтеся,  що  поверхня  повністю мокра і прохолодна (якщо не гаряча).

Забороняється палити під час використання розчину, треба обов'язково носити засоби індивідуального захисту та забезпечувати належну вентиляцію на робочому місці.

Зберігання: горючий спиртовий розчин слід зберігати в прохолодному місці, подалі від тепла та сонячного світла, зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, подалі від джерел полум'я та тепла, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Zeta Surf G 5Л

Zeta Surf G 5Л

В этой категории 30 товаров: