Zeta Surf G 1Л з розпилювачем Увеличить

Zeta Surf G 1Л з розпилювачем

Новый товар

202,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

Склад: 25% етиловий спирт, 35% пропіловий спирт, 0,05% глутаралдигід, 0,025% дидецилдиметиламонію хлорид, ароматична речовина, допоміжні речовини, дистильована вода.

ZetaSurfG.

ГОТОВИЙ СПИРТОВИЙ РОЗЧИН ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ПОВЕРХОНЬ

ТА МЕДИЧНИХ  ІНСТРУМЕНТІВ ЗА ДУЖЕ КОРОТКИЙ ЧАС КОНТАКТУ

Це швидкий розчин на спиртовій основі для дезінфекції та очищення поверхонь з коротким часом контакту та широкою ефективністю, оскільки не містить формальдегіду та фенолів.

Сфера використання: використовується для дезінфекції медичних виробів та медичного обладнання за одну хвилину у всіх важливих функціональних зонах, таких як операційні, ICUS та машини швидкої допомоги. Застосовується для дезінфекції інструментів хірурга, мобільного обладнання тощо. Він також підходить для дезінфекції в стоматологічних практиках, вторинній медицині, а також у фармацевтичній та косметичній промисловості, у лабораторіях.

Склад: 25% етиловий спирт, 35% пропіловий спирт, 0,05% глутаралдигід, 0,025% дидецилдиметиламонію хлорид, ароматична речовина, допоміжні речовини, дистильована вода.

Спектор ефективності :  високоефективний, оскільки є бактерицидним, дріжджовим фунгіцидом та знищує віруси (HIV, HBV, HCV), бореться з поліовірусом, аденовірусом, ротавірусом, вакцинним вірусом та має фунгіцидну дію. (M.niger, M. avium, M. terrae).

  • Засіб не є агресивним для чутливих матеріалів (не залишається на поверхні, не призводить до корозії, окислення).

Спосіб застосування: Його не слід застосовувати для дезінфекції великих поверхонь (небезпека вибуху!), максимум 50мл/м2. Готовий  до  використання  для  обприскування  та протирання.  Переконайтеся,  що  поверхня  повністю мокра і прохолодна (якщо не гаряча).

Забороняється палити під час використання розчину, треба обов'язково носити засоби індивідуального захисту та забезпечувати належну вентиляцію на робочому місці.

Зберігання: горючий спиртовий розчин слід зберігати в прохолодному місці, подалі від тепла та сонячного світла, зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, подалі від джерел полум'я та тепла, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Zeta Surf G 1Л з розпилювачем

Zeta Surf G 1Л з розпилювачем

В этой категории 30 товаров: