Debiocid Forte 1Л Увеличить

Debiocid Forte 1Л

Новый товар

283,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

DebiocidForte

КОНЦЕНТРОВАНИЙ  ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ТА МИЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПОВЕРХОНЬ ТА

ПІДЛОГ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Дебіоцид форте цінується завдяки своїм активним інгредієнтам, які мають надійну ефективність навіть у найнижчих концентраціях, приємному аромату та хорошій сумісності з твердими речовинами. цей миючий засіб ідеальним дезінфікуючим засобом для харчової промисловості.

Сфера використання:поверхні медичних виробів та медичного обладнання (операційні столи, каркаси ліжок, тумбочки, ванні кімнати тощо). Усі функціональні сфери лікарень, лікарів, стоматологічних практик та незначних галузей медицини, а також харчова та фармацевтична промисловість.

 Склад:кожні 100г. розчину містять: бензалконію хлорид 13,2 г, дидецилдиметил амонію хлорид 6 г, мурашина кислота 4,5 г, допоміжні речовини, інгібітори корозії, ПАР, очищена вода.

Спектр ефективності: бактерицидний, дріжджовий фунгіцид, протигрибковий, противірусний (HIV, HBV, HCV), обмежений віруцидний (інактивація вірусів, що обволікаються), Вакцина вірус, (BVDV)вірус бичачої діареї.

Спосіб застосування:перед дезінфекцією необхідно видалити виділення та кров з поверхонь. Концентрат розчиняють у воді відповідно до зазначеної концентрації, а потім розчин розподіляють вологою серветкою або у вигляді спрею на поверхні. Переконайтесь, що поверхня повністю мокра і знаходиться в контакті з речовиною відповідно до часу в рекомендаціях щодо використання. Використовуйте серветки з приготованим розчином для зволоження поверхонь за допомогою механічного витирання та тертя.

Рекомендації щодо використання: для дезінфекції поверхонь в чистому стані береться з розчину (1%) = 10мл і додається в 990 мл води, час витримки 15 хвилин. Для брудних поверхонь береться з розчину (2%) 20мл і додається в 980мл води, період впливу 15 хвилин (або 20-30 хвилин залежно від ступеня забруднення.)

Попередження:дезінфікуючий засіб не слід змішувати з миючими засобами, не використовуйте гарячу воду з концентрованим розчином.

Зберігається при температурі від 5 °Cдо 30°C, під час приготування розчину рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Debiocid Forte 1Л

Debiocid Forte 1Л

В этой категории 30 товаров: