Антисептик для рук Propa Hands 1Л з розпилювачем Увеличить

Антисептик для рук Propa Hands 1Л з розпилювачем

Новый товар

169,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

Propahands

АНТИСЕПТИК ДЛЯ ОБРОБКИ РУК ХІРУРГІВ ТА МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ

Антисептик для обробки рук. Зволожуючий та пом'якшувальний засіб для шкіри.

Сфера використання:для використання в хірургічних відділеннях, у пологових будинках, лікарнях, станціях переливання крові, аналітичних лабораторіях, промислових підприємствах, установах соціального захисту, салонах краси, перукарнях, салонах масажу, в транспорті, фармацевтичних компаніях, розважальних комплексах, оздоровчих та діагностичних лабораторіях.

Склад: активні інгредієнти - хлоргексидин глюконат, ізопропіловий спирт (пропанол-2) 70%, ароматичні речовини,  допоміжні речовини, дистильована вода.

Ефективний діапазон:Діє на: бактерії (мікобактерії, турберкульоз,  патогени,  грамнегативні  та грампозитивні бактерії, віруси (аденовірус, ВІЛ, грип, парагрип, венозний гепатит, пташиний грип (H5N1), ротавірус, кандида). вірусів гепатиту (B, C).

Застосування для лікування: гігієнічна та хірургічна обробка рук, в стоматології, польова ін'єкційна терапія, обробка шкіри ніг для запобігання грибковим інфекціям, лікування рук медсестер, акушерки та інших учасників операцій та пологів.

Спосіб застосування:для здорових рук візьміть дозу 3мл  на долоню  і  розтирайте  її  руками  протягом  30 секунд, поки засіб повністю не висохне. Для хірургічної обробки  рук  візьміть  10мл  розчину  і  потріть  руки протягом 1,5 хвилини або поки руки не висохнуть. Не потрібно  витирати  або  мити  руки.  Тримайте  шкіру вологою  протягом  1,5  хвилини перед  ін'єкцією  та проколами.

Уникайте потрапляння: розчину на відкриті рани або слизові оболонки, контакту з очима, ковтання засобу.

Зберігання:горючий спиртовий розчин слід зберігати в прохолодному місці, подалі від тепла та сонячного світла, зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, подалі від джерел полум'я та тепла, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Антисептик для рук Propa Hands 1Л з розпилювачем

Антисептик для рук Propa Hands 1Л з розпилювачем

В этой категории 30 товаров: