Vero Zet. S Увеличить

Vero Zet I.S. 1Л з дозатором

Новый товар

303,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

VeroZet I.S.

ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ТА МИЮЧИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ,

ПОВЕРХОНЬ, ПІДЛОГИ ТА МЕДИЧНИХ ОБЛАДНАНЬ

  (АЛЬДЕГІДНИЙ)

Стерилізація та очищення. Засіб використовується для  інструментів, медичних обладнань, знезараження речей та місця знаходження хворого. Використовується для обробки предметів, таких як медичне обладнання, прилади, операційні столи та рами ліжок, крім того, це дуже зручний та високоефективний спосіб дезінфекції та очищення підлоги, стін та меблів від вірусів та мікробів, які розмножуються в пилу.

Склад: Кожні 1000г  продукту містять: дидецилдиметиламонію хлорид: 78г., алкілдиметилбензиламоній хлорид: 176 г, глутаральдегід: 107 г, (ПАР) ароматичні добавки, допоміжні речовини, дистильована вода.

Спектр ефективності: Вірозет має подвійну дію та високу дезінфікуючу здатність, поєднуючи похідні четвертинного амонію з альдегідними компонентами, що обмежують бактеріальну активність. Таким чином, Вірозет є активним  проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, туберкульозу, грибків, мікробів, ВІЛ, гепатиту( С, В ), ротавірусу та норовірусу.

* Вірозет розчин безпечний та нетоксичний при використанні та не має негативних побічних ефектів (свербіж, подразнення, висип) при використанні у рекомендованих концентраціях. Продукт біологічно розкладається, екологічно чистий і має тривалий ефект

Спосіб застосування: Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів з певною концентрацією відповідно до діючих норм. Розчин наноситься вологим протиранням, розпиленням або замочуванням. Для профілактичної дезінфекції та ретельної очищенні інструментів та поверхонь, візміть:

§  0,25%(2,5мл) концентрованого розчину і розчиніть його у воді(997,5мл). Час контакту 60 хв.

§  0,5%(5мл) концентрованого розчину і розчиніть його у воді(995мл). Час контакту 30 хв ,

§   якщо дуже забруднені, візьміть 1%(10мл) концентрованого розчину і розчиніть його у воді(990мл). час контакту 60 хв.

§  Розчин розпилюють на попередньо очищені поверхні в дозі 200 мл /м2

§   Забезпечує 7-денну активність за умов збереження чистоти поверхні.

Особливі вимоги: Не використовувати з милом та миючими засобами, тому що засіб втрачає свою ефективність.

Запобіжні заходи: Дотримуйтесь правил особистої гігієни та уникайте контакту з очима та шкірою. Рекомендується захищати руки гумовими рукавичками, очі - окулярами та органи дихання за допомогою респіратора. Уникайте контакту з легкозаймистими матеріалами.

Умови зберігання: Виріб слід зберігати в темному, сухому та добре провітрюваному місці, подалі від сонячного світла та джерел полум'я при температурі від 5 °C до 30°C

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Vero Zet I.S. 1Л з дозатором

Vero Zet I.S. 1Л з дозатором

В этой категории 30 товаров: