Vero Zeta Cid. IS Увеличить

Vero Zeta Cid. IS 1кг

Новый товар

225,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание

Vero zeta cid I.S.

ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПОВЕРХОНЬ ТА МЕДИЧНОГО

ОБЛАДНАННЯ НА ОСНОВІ АКТИВНОГО КИСНЮ

Блідо-жовтий гранульований порошок, який швидко розчиняється у воді без тривалого перемішування.

 Він базується на дії активного кисню, який атакує та руйнує статеві клітини, обмежений віруцидний (інактивація вірусів, що обволікаються)

Сфера  використання:*для дезінфекції та очищення поверхонь та підлоги, медичних виробів, лабораторного обладнання та приміщень для зберігання медичних матеріалів, якщо в них існує високий ризик зараження вірусами, а також мікробами та бактеріями.

*використовується для дезінфекції медичних та хірургічних приладів, ізоляційних кабінетів, медичних виробів зі скла, акрилу, порцеляни, кераміки та металів, а також меблів, таких як тумбочки, операційні столи, рами ліжок, офтальмологічні прилади, носові апарати. Підходить для дезінфекції у фармацевтичній промисловості та лабораторії завдяки високій ефективності увидаленні бруду та дезінфекції без токсичнихзалишків.

Склад:60% кароат, інгібітори корозії, поверхнево-активні речовини, ароматичні речовини, допоміжні речовини.

.Спетр ефективності:Він характеризується широкою ефективністю проти всіх мікробів та вірусів, а також має фунгіцидну дію, активний щодо дріжджів, мікробів, поліовірусу, аденовірусу та туберкульозу. Його активні речовини не завдають токсичного впливу на навколишнє середовище та людину.

*Сумісний з чутливими матеріалами, з яких виготовлені пристрої, такими як скло та інші. Він також не містить активних інгредієнтів, таких як альдегіди, спирт та хлор.

 Рекомендації щодо застосування: - дезінфекцію поверхонь: проводять механічним протиранням вологими серветками або зрошенням, забезпечуючи повне змочування поверхонь, а також зволоженням медичних та хірургічних інструментів, в яких робочий розчин необхідної концентрації наноситься на поверхню з повним механічним розподілом відповідно до рекомендованого часу контакту. 1,5% (15г/1л) протягом 30 хвилин(15г=2чайні ложки). (1,5% за 60 хвилин при сильному забрудненні). Кров і виділення необхідно попередньо очистити тканиною, змоченою дезінфікуючим засобом.

- хірургічні та лабораторні інструменти: повністю розібрані та чисті хірургічні та лабораторні інструменти замочують у антисептичному розчині (1,5% протягом 30 хвилин). У брудних умовах 1,5% протягом 60 хвилин. Після обробки витягніть ці предмети та промийте стерильною або якісною питною водою.

Примітки: Не підходить для виведення плям крові.

Не використовуйте гарячу воду під час приготування розчину.

Зберігати в сухому та темному місці при температурі від 5 °Cдо 30°C.

Робочий розчин слід готувати щодня за потреби. Переконайтесь, що робоче місце добре провітрюється, і приготуйте робочий розчин у рукавичках та окулярах.

Термін придатності: 1 рік з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Vero Zeta Cid. IS 1кг

Vero Zeta Cid. IS 1кг

В этой категории 30 товаров: