Glumari Увеличить

Glumari 1Л з дозатором

Новый товар

324,00 грн.

Минимальный заказ для товара 15

Описание


GLUMARI

АНТИСЕПТИЧНИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУМЕНТІВ, ОБЛАДНАННЯ, ПОВЕРХОНЬ ТА ГНУЧКИХ ЕНДОСКОПІВ

концентрований розчин, який має здатність очищати та дезінфікувати всі поверхні всіх видів, а також видаляє неприємні запахи в дуже низьких концентраціях.

Сфера  використання:для проведення поточної, заключної та профілактичної дезінфекції, генеральних прибирань, очищення та стерилізаціі інструментіа ,  та всіх типах поверхонь (будівлі, машини швидкої допомоги, медичне обладнання) та сумісний з поверхнями хірургічних інструментів, стоматологічних інструментів, гнучкими  ендоскопами, лабораторними посуду , оббивкою та текстилем.

Склад: кожні 100г. містять: глютарал 9,5 г, гліоксаль 7,5 г, дидецилдиметил амоній хлорид 9,6 г, інгібітори корозії, ПАР, стабілізатори, ароматичні речовини, вода.

Спектр ефективності: використовується для знищення всіх патогенних мікроорганізмів від різних бактеріальних(туберкульозу) та вірусних інфекцій, включаючи ВІЛ, віруси гепатиту В та С, ротавірус, норовірус та грибки .

  • З'єднання не містить фенолу, формальдегіду або окислювачів і має хороші миючі властивості.

Спосіб дозування: концентрований розчин додають у дезінфекційну ємність після заповнення водопровідною водою відповідно до таких концентрацій:

  1.      Дезінфекція поверхні: візьміть 1% (10 мл) концентрованого розчину, додайте 990 мл води, обробляйте протягом 30 хвилин; Або 2% (20 мл) концентрованого розчину і додати 980 мл води протягом 15 хвилин(сильне забруднення), повне змочування поверхні або вологе прибирання.     
  2.      Дезінфекція всіх видів інструментів та приладів, 1% розчин (10 мл) плюс 990 мл води протягом години контакту та витримки зануренням;      
  3.      Від вірусів: 1,5% (15 мл) додається до 985 мл води, час занурення 30 хвилин, и також для біноклів та гнучких інструментів: або 2,0% (20мл) додайте 980мл води. Обробляти протягом 15-хвилинного періоду занурення;
  4.      Оббивка та текстиль: 0,25% (2,5мл) Додайте 997,5мл чистої води, використовується для протирання та вологого прибирання протяго 4 годин.

 

ОБЕРЕЖНО: Промийте обладнання під проточною водою після дезінфекції. Не додавайте миючі засоби у виріб, оскільки це знизить ефективність. Робочий розчин можна зберігати протягом 14 днів, якщо він добре зберігається і не містить органічних відходів.

 Робочий розчин слід готувати в добре провітрюваному приміщенні, подалі від джерел сильного тепла та полум'я.

 Уникайте вдихання та ковтання, оскільки це може спричинити подразнення шкіри, подразнення очей. Захисний одяг слід носити з неопреновими рукавичками, окулярами та гумовим взуттям.

Зберігання:Зберігати в прохолодному темному місці при температурі від 5 °Cдо 30°C, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Glumari 1Л з дозатором

Glumari 1Л з дозатором

В этой категории 30 товаров: