Zeta Surf Plus 5Л Увеличить

Zeta Surf Plus 5Л

Новый товар

911,00 грн.

Минимальный заказ для товара 4

Описание

Zeta Surf Plus

ШВИДКИЙ СПИРТОВИЙ РОЗЧИН ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ПОВЕРХОНЬ

ТА МЕДИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Готовий до використання спиртовий розчин для швидкої дезінфекції поверхонь з дуже великим діапазоном ефективності та найкоротшим часом контакту - 1 хвилина.

Сфера використання:Застосовується для швидкої дезінфекції медичних поверхонь та обладнання у всіх медичних функціональних областях, таких як ICUS, операційна (операційні столи, ноші), медичні центри та обладнання стоматологічних клінік, медичні лабораторії, салони краси. Підходить для харчової промисловості. Засіб не містить альдегідів та сполук четвертинного амонію. Не підходить для акрилових та вітражних поверхонь.

Склад:Кожні 100 г розчину містять: 26 г, етанолу, пропан-2-ол 35 г, полігексаметилбигуанид 0,054 г, допоміжні речовини, ароматична речовина, дистильована вода.

Спектр ефективності:швидка та широка ефективність у видаленні мікробів та вірусів (аденовірус, вірус імунодефіциту людини, грип, аналоговий грип, гепатит (В, С), (H5N1), бактерій, в тому числі туберкульоз.

Застосування:розпиліть або протріть поверхню або інструменти, що підлягають стерилізації, вологою тканиною з нерозведеним розчином в кількості не менше 30мл/м2. Переконайтесь, що поверхня повністю мокра. Перед стерилізацією необхідно видалити виділення або кров і забезпечити належну вентиляцію в місцях стерилізації.

Зберігання:горючий спиртовий розчин слід зберігати в прохолодному місці, подалі від тепла та сонячного світла, зберігати при температурі від 5 °Cдо 30°C, подалі від джерел полум'я та тепла, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Zeta Surf Plus 5Л

Zeta Surf Plus 5Л

В этой категории 26 товаров: